Holiday

11. února 2010 v 21:01 | xoxo
Jo příští týden máme prázdniny...jo jo joooo. Už jsem se vážně nemohla dočkat, už mi ta škola lezla krkem. Asi pojedu někam lyžovat s kámoškou anebo na prkno..kdybych nějaký měla:D Chtěla jsem jedno krásný pod stromeček...ále ježíšek si to nějak rozmyslel.
Taky jsem se rozhodla že zkusím přes prázdniny přestat řešit svůj milostnej život:D Už mě nebaví pořád se trápit tím že na mně Dotyčnej kašle, už se nebudu trápit tím že každý v mém okolí už někoho má. Už se nebudu trápit tím že i ty opravdu ošklivý holky mají kluka. Je to klišé ale zjistila jsem že na vzhledu opravdu nezáleží.,,
..moje další plány for holidays..přečtu knížku od Paula Coelha-Veronika se rozhodla zemřít. Už jsem to přečetla jednou když ještě Paul nebyl tak známý. Ta knížka mě hrozně zaujala a hodlám si jí i koupit. Jinak chci ještě přečíst aspoň jednu knížku z naší neoblíbený povinný četby:) Ale to když bych vážně neměla nic jinýho na práci (doufám že se taková chvíle nenastane:D)
Chci zkouknout všechny filmy co mi leží ladem v PC už asi půl roku. Je tam třeba Gejša (skvělej film, miluju to prostředí) pak Constantin a jiné.
Udělám palačinkovej oběd pro sebe a kámošku..joo se zmrzlinou a jahodama a čokoládou..mmm
Namaluju něco velkoformátovýho a užasnýho dechberoucího...yeah:) A možná se setkám s lidma který jsem dlouho zanedbávala. Ani nevím jestli s nima chci někam jít...uvidíme.
Tož mějte se hezky přááteléé. Enjoy.
Peace..piss on you too:D..kdo neviděl The Italian man who went to Malta,,,tak o hodně přišel:DD...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.