Ma vie est problematique.

25. února 2010 v 13:07 | xoxo
Náročnej týden. Uběhlo to strašně rychle. Takovej promarněnej čas ve škole. Ta škola zabírá v životě moc místa. Jak se říká, nejlepším učitelem je život. I když jsem se od života už leccos naučila, ještě pořád mám co dohánět. Teda řeknu vám, dává mi pořádný lekce. Nedávno jsem psala, že budu-někoho-ignorovat. To byste ani nevěřili, jak je ignorace vyčerpávající...
Jsem strašně ráda, že už se blíží jaro (aspoň doufám). Já, ačkoliv jsem člověk, kterej o sobě prohlašuje že miluje zimu, se ted fakt těšim na leto. Dneska jsme se slečnama prochodili pár obchodů a už se tam začínaj objevovat první náznaky tepla. Viděla jsem fakt krásný balerínky a boty na podpatku a asi zruinuji mamá.

Taky jsem přes týden zjistila pár věcí:

Šla jsem ven s kamarádkou, kterou jsem hrozně dlouho neviděla. Myslela jsem si, že ji dobře znám, ale to jsem se teda mýlila. Ačkoliv jsme si měli co říct, nevěděla jsem nakolik si něco můžu dovolit jí říct a co od ní mám čekat. Nakonec jsme se rozešli, po trapnějším tichu, když jsem jí nechtěne (fakt) urazila. Řekla jsem něco ve smyslu že ty kluky dost často střídá (ale v dobrym, že má prostě úspěch), ale samozřejmě se smíchem. Ale už ani nemáme stejný humor jako předtím, takže to prostě nepochopila dobře. Spíše to pochopila tak, že jsem o ní prohlásila, že je to děvka. Tak fajn. Apoň vidíte, jak je lehké ztácet přátele, o kterých jste si kdysi myslely že jsou na věky.

Čas je prostě neúprosnej zabiják. Jedině u něj máte jedinou jistotu-smrt.

Dala jsem si nové ultimátum. Buď si do měsíce najdu nového boyfrienda, anebo jdu do kláštera x). Ale na naší škole, kde je asi tak 80% holek, je to dost těžký, a přeorientovávat se nechci:)

Taky musím ještě odmítnout toho starého. Já to všechno, co jsme spolu zažili, prostě nedokážu přejít a ignorovat bez toho aniž bychom si to aspoň vysvětlili nebo ujasnili jak na tom jsme. Ignorace je jen stav, kdy se snažím myslet s chladnou hlavou a trochu se uklidnit.

Přemýšlím (například o nudné hodině češtiny či zeměpisu) že sem přidám novou rubriku. A jakou? To se ještě uvidí. Budu se dívat pozorně kolem sebe a hledat inspiraci.

Jsem velice poznamenaná studiem v jazykové třídě, neboť mi pořád do mé normální mluvy skáčou anglická slovíčka. Tak třeba dneska: " On má na ni dost blběj ehmmm eeee,,,,no influence žejo?" xD Myslela jsem tím vliv, ale já jsem si prostě nemohla vzpomenout jak se to řekne česky. Nebo: "Ty máš dneska bad day co?...Co máme k lunch?"...etc..Naštěstí moji jazykový spolužáci jsou většinou tak inteligentní, že vždycky pochopí o čem mluvim.

Mějte se hezky.

Blogujte.

Učte se. (ne jen to ne xDD pouze s (m)Mírou prosímvás)

A množte se:)

XoXo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Em* Em* | Web | 25. února 2010 v 20:22 | Reagovat

ma vie est problematique aussi:D
ále co naděláme, že? Naučme se s tím žít.
Jinak ta ignorace. Nesnáším ji. Nesnáším a budu nesnášet. Přeji hezký večer.)

2 identite identite | Web | 25. února 2010 v 22:21 | Reagovat

Žádná jeptiška, buď lesba, to bude lepší :-P

3 Dullsinea Dullsinea | E-mail | Web | 26. února 2010 v 11:44 | Reagovat

Identite má pravdu...já jsem bisexuál a řeknu ti s holkou si prostě víc rozumíš. Možná ten předchozí komentář byl myšlenb žertem,ale já to myslím upřímně.

4 Xoxo Xoxo | Web | 26. února 2010 v 16:12 | Reagovat

No, upřimně, přemýšlela jsem to tom x). S holkama si fakt rozumim víc, asi by to bylo harmoničtější..buhvi jak vlastně skončím. Zatim zustavam u opacneho (stale vsak pro mne nepochopitelného) pohlavi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.