Single way..

28. dubna 2010 v 16:43 | xoxo
Co si vůbec myslí?
A když mně nechce, tak ať nepíše!
Nelam mi srdce, netrap mně. Hej ty! Kdo vlastně jsi? Znám tě jen z jedné pitomé noci. Ale už několik týdnů.
Už mně nech být, o nikoho nestojím, a nikdo nestojí o mně. A tak to chci.Už nikdy nepiš, když teda nic nechceš.
Zvykla jsem si na to být ta nezadaná.
Ta, co včera byla s kámošema na pizze jako jediná bez partnera. Dáme si všichni pizzu na půl?..No jasně a co já?...Ty si dáš celou, vždyť jsi zvyklá ne? Ano, jistě líbejte se přede mnou, držte se za ruce, vždyť mně to vůbec netrápí. Přátelé moji. Chtěla bych držet za ruku někoho jako je třeba D. Protože je jinej, fajn, kalič, hraje na kytaru, zhulenec se skvělým stylem a mně je jedno že kouří trávu. Chci ji kouřit s ním a užívat si život. Žít si jen tak jak plyne.
Léto se blíží. A děsím se toho na rozdíl od ostatních. Že tu zůstanu sama, protože se všichni někam rozlezou...tak to opravdu můžu uskutečnit ten skok z našeho mostu.
Chci novou zrcadlovku.
A struny do kytary, na kterou se chci dokonce naučit hrát.
Chci přijít na party a cítit jejich pohledy na svým těle. Jaký to je když mně někdo chce. Chci rozrazit dveře s obrovským sebevědomím a svojí krásou.
Chci to co neznám a to co nevím že chci. Chápete?
Paris is waiting! Shopping, streets and french hot guys.
Na na na tak už ho znovu dostala. N je s K. Tak už ho netrap holka..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tessa* Tessa* | Web | 28. dubna 2010 v 17:41 | Reagovat

Za to že to veľmi rozoberáš a riešiš a chceš tak nič nebude, lebo to je zákon prírody. ;) Aj ja keď niečo veľmi chcem, nemám to, ale akonáhle o to stratím záujem, neriešim to a zabudnem na to, tak to príde ako blesk z jasného neba. Hádam chápeš čo tým chcem povedať. ;D
Vieš čo to ťa úplne chápem, že ti nevadí že húli. Mám podobné premýšľanie a aj s tým, že ešte by som aj s ním húlila. Užívať si život.
A vieš čo, aj ja mám ten pocit, že leto strávim sama. A toto už ani pekné nie je ale aj chcem zrkadlovku! :D
Možno že chápem, a podľa mňa si toho schopná. Maj sebavedomie, a ukazuj svoju krásu, pohľady budú, a keď sa chceš naučiť hrať na gitare, urob to.:)
Ach tak ti závidím ten Paríž. :-/ :D French hot guys. :D :D :D

2 Zvejkaczqa* Zvejkaczqa* | Web | 29. dubna 2010 v 19:41 | Reagovat

Vybodni se na něj, a buď ráda, že si svobodná, ono i to má své výhody, než být pořád zklamaná z toho, že tě někdo nechce, nebo že nevíc, jestli tě chce,... čas to všechno vyřeší, tak mu nech nějakou dobu;)

3 Kim Kim | Web | 2. května 2010 v 15:23 | Reagovat

...no kluci co hulí trávu a jsou to ti typičtí kaliči, tak jak jich pár znám, jsou to všichni originálové a jsou fajn a ....jsou to všechno mí nejlepší kámoši, ti nekouřící jsou taky fajn, ale už ne všichni....:D a vážně je mi jedno, že některý nechápající holky ty kluky odsuzují a říkají, že by chtěly takovýho co nepije/nekouří/nehulí....vůbec nemají šajn :P :))
...z těch prázdnin byhc takovej strach neměla, prázdniny vždycky něco přinesou..já loni měla strach, že celý dva měsíce zkysnu doma, protože já jsem nějak všechny na konci šk. roku ztratila...ale jeden týden jsem byla u babičky se sestřenicí..se sestřenicí kteru nesnáším a u babičky, kde (podle mé mylné představy) chcípl pes...nakonec jsem si se sestřenicí začala strašně moc rozumět a jendou v noci jsme potkali bandu kluků, kteří nás zatáhli do jejich šopy na slivku :D nakonec jsme tam se sestřenicí zůstaly na tři týdny a nejvíc jsme si to užily :)))

4 Nikol Nikol | Web | 2. května 2010 v 20:07 | Reagovat

Holka, jsme na tom stejně...fakt že jo...

5 Ajduška Ajduška | Web | 7. května 2010 v 12:46 | Reagovat

Vím jak se cítíš. Před půl rokem jsem byla smířená, že prostě budu nezadaná ještě hodně dlouho. Objevil se ale jeden kluk.. stali jsme se přáteli. Ale byli jsme víc než to - líbají se snad přátelév parku? Ale on měl holku. Bydlela jinde, já ji neznala, neměla jsem s tím problém. Rozešli se. A já naivní čekala, že teď jsem na nějaké pomyslné 'řadě' já. A ono houby. Právě si začal s mojí kámoškou. Skončilo to. A já se mám zase smiřovat, že budu nezadaná? On mi dal naději, že možná nejsem tak ošklivá a nesnesitelná, že to není moje chyba, že se nemám s kým držet za ruku. Teď mi tu naději sebral.
Takže i když tě neznám, a nevím úplně přesně co se ti děje.. Věř, že tě chápu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.