Proč? Oh fuck

11. května 2010 v 22:21 | xoxo
Proč se všechno najednou tak sere. A proč si neužívám teplo a to blbý sluníčko? A proč jsou všichni kolem tak šťastní.
a PROČ se ona zas do všeho sere. Proč  ji nedojde že ho mám ráda, hodně ráda, možná víc než hodně ráda. A ona se musí srát do všeho, i do něj. Když jsem s ním chtěla být osamotě nebo s ním mluvit, vždy se srala k nám. Proč mi taky někoho nedopřeje a proč musí bejt nutně se všema kamarádka. Proč aspoň projednou mi nenechá někoho pro mně. Zase ona má to štěstí. Mám ho ráda. Sakra. Zas další. Ne to není další, to je prostě jeden.
Musím to dopředu vzdát. Tohle je s ní za zadkem prohranej boj. Ona vždy všechny uchvátí svým šarmem, vtipem, a já zůstávám vzadu. Někde v jejím stínu. A to udělá i s ním. Vím to. Proto jí neřeknu co k němu cítím. Proto se tohle všechno tak sere.
Já ho potřebuju k životu. To není jen tak někdo z dalších. Vím že je pro mně něčím výjimečnej tak proč zas ona je v tom taky? Ať vypadne aspoň na chvíli z mýho života. Podělanej život. Nikdy nic nebude tak jak si to představuju. Prostě to nebude tak, že si dneska naplánuju jak ho zítra určitě potkám. Nestane se to. To jsou Murphyho zákony. Co nejvíc chci, to nikdy nedostanu. Super. Tomu říkám nadějné vyhlídky.
Chci s ním jít ven, někam fotit, chci aby fotil mně, aby říkal jak mi to sluší a chci abych nebyla tak naivní.
Chci aby mi aspoň jednou můj sen vyšel.
Chci odejít daleko.
Chci být na jeden den hvězdou.
Chci aby se on činil první.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tessa* Tessa* | Web | 13. května 2010 v 17:09 | Reagovat

Mali by sme pre svoje sny niečo robiť, možno sa viac snažiť, možno to napriek sklamania nevzdávať, a stále sa o niečo pokúšať, možno by si sa mala vysrať na tú babu a robiť všetko pre svoje sny. Viem o čom to tu píšeš, úplne ťa chápem rozumiem tomu, vždy tu budú tie krajšie, šarmantnejšie a úžasnejšie, ktoré majú vždy všetko. Ale to nás nemá odradiť ale práve nakopnúť... Aj keď to hovorí tá pravá...
Len nechcem aby si to vzdala. S chalanmi je to ťažké, ja už asi 4 rok ľúbim toho istého chalana a aj tak ho nemám. Je to smutné, ale možno keby som sa viac snažila, možno by som s ním už bola. Ale to je o niečom inom...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.